среда, 24 мая 2017 г.

NKB Piedāvājums

NKB pakalpojumu piedāvājums
SIA „NKB” darbojas tirgū jau kopš 2008. gada - specializējas biznesa plānu izstrādē, ES fondu piesaistē, ka arī sniedz konsultācijas finanšu līdzekļu piesaistes iespējām, izstrādā piemērotu klientam uzņēmuma attīstības stratēģijas.


Mēs piedāvājam:
  1. uzņēmumiem pieejamu un profesionālu biznesa plānu izstrādi bankas kredīta, struktūrfondu un investīciju saņemšanai.
Biznesa plāna saturs tiek specifiski pielāgots tā mērķim, SIA “NKB izstrādā pilnu uzņēmuma biznesa plānu, kurā apraksta kompāniju, tirgu, konkurences apstākļus, produktus vai pakalpojumus, mārketinga un darbības plānu, finanšu prognozes un finansējuma piesaistes plānu. Kā arī biznesa plāna saturs var būt pielāgots tieši klienta vajadzībām.
  1. Konsultācijas ES Fondu piesaistei
Ja klientam nav zināms par ES grantu iespējām un to, kur atrast naudu projektam, SIA “NKB” darbinieki sniegs konsultāciju, kuras laikā tiks atrasts uzņēmumam piemērots risinājums.  
  1. Projekta pieteikuma izstrāde
Projekta pieteikuma izstrāde notiek sadarbība ar pasūtītāju, balstoties uz pasūtītāja biznesa ideju, tiek sameklēta piemērota programma.
Projekta pieteikuma izstrādes process ir atkarīgs no administrējošās organizācijas prasībām. Tas iekļauj sevī projekta idejas formulēšanu, problēmas identifikāciju, aktivitāšu izstrādāšanu, budžeta veidošanu, nepieciešamās dokumentācijas sagatavošanu un pieteikuma nosūtīšanu administrējošai organizācijai.
  1. Palīdzība partneru meklēšanā
SIA “NKB” piedāvā palīdzību ārvalstu biznesa partneru meklēšanā.

Ja ir kādi jautājumi, ar prieku palīdzēsim!