воскресенье, 2 июля 2017 г.

Piedāvājums pārtikas un atkritumu pārstrādes nozarei!

Lai spert soli uz priekšu uzņēmuma attīstībai, būs lietderīgi uzzināt inovatīvo uzņēmēju veiksmes stāstus!

ES finansētais projekts ir izstrādājis inovatīvas tehnoloģijas un paņēmienus ūdens, barības vielu un blakusproduktu pārstrādei visā pārtikas piegādes ķēdē - no dārzkopības līdz pārstrādei un līdz veikala plauktiem. Šie sasniegumi veido lielu ietaupījumu ražotājiem un ražotājiem, palielina konkurētspēju un dod labumu videi.
Daudzi dabas resursi - piemēram, ūdens, minerālvielas mēslošanas līdzekļos, augsne un enerģija - nonāk augu audzēšanā un pārtikas pārstrādē, lai piegādātu augļus un dārzeņus, kurus mēs ēdam. Bet šī piegādes ķēde ir ļoti neefektīva. Paralēli tam tiek izšķiesti apmēram 20-50% barības vielu un 30% visas Eiropā ražotās pārtikas.
Triju gadu projekts ir izstrādājis metodes kultūraugu audzēšanai, izmantojot pārstrādāto ūdeni un barības vielas, kā arī industriālo mazgātāju, kas ievērojami samazina vajadzīgo ūdens daudzumu svaigu dārzeņu un augļu tīrīšanai. Projektā tiek pārbaudītas arī zaļākas ķīmiskas vielas dārzeņu dezinficēšanai, procesi, lai iegūtu vērtīgas barības vielas no pārtikas atkritumiem, kā arī prototipa ierīce, kas ļauj konstatēt pārtikas patogēnus mazāk nekā divu stundu laikā.
ES granta izmērs - €4 335 900.

Vēl saites uz interesantiem risinājumiem:

Ja arī Jūsu uzņēmumam ir inovatīva domāšana un idejas, ko vēlaties realizēt, šo mērķu sasniegšanai Jums var palīdzēt sekojošās programmas:


Ar cieņu, Alfrēds

http://nkb-projekts.lv/
https://twitter.com/nkbconsulting
https://www.facebook.com/pages/NKB/446175665528927
https://www.linkedin.com/company/-novelty-knowledge-brainwave-?trk=top_nav_home
https://plus.google.com/u/0/b/103438309649219888302/+Nkb-projektsLv/posts
http://nkb-consulting.blogspot.com/


Комментариев нет:

Отправить комментарий