воскресенье, 2 июля 2017 г.

Piedāvājums uzņēmumiem enerģētikas nozarē

Lai spert soli uz priekšu uzņēmuma attīstībai, būs lietderīgi uzzināt inovatīvo uzņēmēju veiksmes stāstus!

Šveices profesors mainīja domas par saules batereju tehnoloģijām. Tradicionālajām saules baterijām ir nepieciešams ļoti tīrs silīcijs, dārgs materiāls. Savukārt prof. Grätzel strādā ar krāsvielu sensibilizētajām saules baterijām (DSC). Šajās šūnās silīciju aizstāj ar krāsvielu vai krāsainu pigmentu, kas ir vairākkārt letāks. Saņemtais grants izmantots saules bateriju, kas domātas izmantošanai telpās, komercializācijai, ierīcēs ar zemu enerģijas patēriņu, piemēram, digitālajiem mūzikas atskaņotājiem, mobilajiem tālruņiem un dzirdes aparātiem.
ES granta izmērs - €2 046 000.

Savukārt Itāļu uzņēmums izstrādāja projektu „Ūdeņraža uzglabāšana energoefektīvām ēkām”. „Projekts apvieno efektīvu atjaunojamo energoresursu tehnoloģiju izmantošanu, piemēram, vēja ģeneratorus un fotoelementu paneļus ar ūdens elektrolīzi, procesu, kas ražo ūdeņradi,” saka projekta pārstāvis Alessandra Monero no D'Appolonijas. "Tas nozīmē, ka, ja atjaunojamā enerģija ir nepietiekama, ūdeņradi tā vietā var izmantot, lai ražotu elektroenerģiju un siltumu. Un otrādi, pārāk daudz atjaunojamās enerģijas var pārvērst ūdeņradī, lai to izmantotu vēlāk. "
Izgudrojums tika demonstrēts ēkā, kas atrodas Grieķijā, vispirms izmantojot samazinātu izmēģinājuma versiju un vēlāku pilna mēroga instalāciju. Šī demonstrācija bija veiksmīga un demonstrēja tehniskās iespējas uzstādīt un vadīt šādu sistēmu reālā ēkā.
ES granta izmērs - € 952 968.

Vēl saites uz interesantiem risinājumiem:

Ja arī Jūsu uzņēmumam ir inovatīva domāšana un idejas, ko vēlaties realizēt, šo mērķu sasniegšanai Jums var palīdzēt sekojošās programmas:

Ar cieņu, Alfrēds

http://nkb-projekts.lv/
https://twitter.com/nkbconsulting
https://www.facebook.com/pages/NKB/446175665528927
https://www.linkedin.com/company/-novelty-knowledge-brainwave-?trk=top_nav_home
https://plus.google.com/u/0/b/103438309649219888302/+Nkb-projektsLv/posts

http://nkb-consulting.blogspot.com/

Комментариев нет:

Отправить комментарий